Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Sentimentální román kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Sentimentální román

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Sentimentální román zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Bianca Bellová


Kód: D0010918 EAN: 9788090399754 ISBN: 978-80-903997-5-4 Nakladatel: IFP Publishing Vazba: Pevná s přebalem matná Počet stran: 110 Rok vydání: 2009 Rozměry: 120,0×180,0x10,0mm Váha: 182g Jazyk: Česky Kategorie: Romantika

Jeden den, dvě místa, dva lidé a dvě setkání se smrtí se stávají spouští pro sestřih vzpomínek, zážitků, klamných závěrů a deformovaných temných zákoutí. On se stává poslem špatných zpráv, ona musí vypořádat pozůstalost… Podivní hrdinové, které spojují pohledy zpět, střepy paměti společných zážitků, vlastní pyramidy stejných příběhů viděných po svém. Jsou cyničtí a zranitelní. Jsou vulgární a jemní. Hledají cestu k sobě a i kolem sebe. Ale na konci cesty čekává smrt a ne vždycky se milenci sejdou.
Kniha je nevšedním příběhem a překvapivě hlubokou sondou do pekla ztráty nevinnosti, do života lidí dospívajících na sklonku předlistopadového režimu. Je to příběh čtivý a pravdivý. Jeho hrdinové žijí u nás doma.

Autorkou knihy je Bianca Bellová, překladatelka, tlumočnice a také talentovaná spisovatelka s kořeny na Balkáně. Debutovala románem Green Curry inspirovaným jejím pobytem v Indii. Je také autorkou fiktivního deníkového dvojblogu Adieu-my-karenina.blogspot.com a Beckys-secrets.blogspot.com, úspěšného internetově-autorského projektu. Ve sbírce O čem ženy píší publikovala povídku Vodní lyžař. Sentimentální román je její druhý román.


TAGS:

Online Sentimentální román E-kniha, kniha Sentimentální román FB2, Download Sentimentální román PDF, Stahnout Sentimentální román MOBI, Online Sentimentální román kniha, Zdarma Sentimentální román iPhone, Online Sentimentální román PDF, Zdarma Sentimentální román DJVU, Zdarma Sentimentální román TXT, Precist Sentimentální román RTF, Online Sentimentální román FB2, e-kniha Sentimentální román TXT, Zdarma Sentimentální román e-book, kniha Sentimentální román MOBI, Stahnout Sentimentální román iPad, Precist Sentimentální román MOBI, Precist Sentimentální román DOCX, Zdarma Sentimentální román AWZ, Stahnout Sentimentální román iPad, Zdarma Sentimentální román DJVU, Stahnout Sentimentální román free, Zdarma Sentimentální román DVD, Precist Sentimentální román TXT, kniha Sentimentální román DJVU, Download Sentimentální román cd, ebook Sentimentální román e-book, ebook Sentimentální román DOCX, e-kniha Sentimentální román iPad, ebook Sentimentální román TXT, e-kniha Sentimentální román PDF, e-kniha Sentimentální román EPUB, Precist Sentimentální román IPAD


Stáhnout Sentimentální román eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sentimentální román.pdf (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.epub (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.fb2 (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.docx (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.txt (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.ios (CZK-0.0Kč)

Sentimentální román.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply