Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Mediální právo v informační společnosti kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Mediální právo v informační společnosti

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Mediální právo v informační společnosti zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Ondřej Moravec


Kód: D0181053 EAN: 9788087576526 ISBN: 978-80-87576-52-6 Nakladatel: Leges Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Počet stran: 288 Rozměry: 206,0×206,0x143,0mm Jazyk: Česky Kategorie: Všeobecné a ostatní

Publikace je věnována právní úpravě činnosti hromadných sdělovacích prostředků v době informační společnosti. Masové rozšíření přístupu k rychlému internetu, zvýšený podíl jeho uživatelů na tvorbě obsahu a pronikání informačních sítí do každodenního reálného života představují mimořádně silný impuls ke změnám právního řádu. Právo však reaguje na technologický vývoj se zpožděním, takže se stále častěji dostává do nesnází při řešení konkrétních situací, neboť schází adekvátní legislativa i soudní judikatura. Cílem této knihy je popsaná bílá místa alespoň zčásti zaplnit.

Kniha vychází z regulace „klasických“ médií, jako je tisk, rozhlas a televize, a dostává se k tzv. „novým“ médiím a řeší praktické otázky, do jaké míry lze stávající regulaci použít i na nové technologie, kdy to už nejde a proč a jak lze potom postupovat. Například jaká je odpovědnost ISP – poskytovatelů internetových služeb, nebo odpovědnost lidí, kteří bezstarostně sepisují pro různé webové stránky cokoli? Jaké zájmy chrání Rada pro rozhlasové a televizní vysílání a jaké už ne?

Autor klade značný důraz na ústavní východiska mediálního práva a reaguje též na sílící význam judikatury Evropského soudu pro lidská práva.

Kniha se věnuje také vztahu nových médií k rekodifikaci soukromého práva – rozebírá zejména prostředky ochrany osobnosti i ochrany právnických osob.

Publikace je určena především právní praxi a studentům mediálního práva na právnických fakultách.


TAGS:

Online Mediální právo v informační společnosti E-kniha, kniha Mediální právo v informační společnosti FB2, Download Mediální právo v informační společnosti PDF, Stahnout Mediální právo v informační společnosti MOBI, Online Mediální právo v informační společnosti kniha, Zdarma Mediální právo v informační společnosti iPhone, Online Mediální právo v informační společnosti PDF, Zdarma Mediální právo v informační společnosti DJVU, Zdarma Mediální právo v informační společnosti TXT, Precist Mediální právo v informační společnosti RTF, Online Mediální právo v informační společnosti FB2, e-kniha Mediální právo v informační společnosti TXT, Zdarma Mediální právo v informační společnosti e-book, kniha Mediální právo v informační společnosti MOBI, Stahnout Mediální právo v informační společnosti iPad, Precist Mediální právo v informační společnosti MOBI, Precist Mediální právo v informační společnosti DOCX, Zdarma Mediální právo v informační společnosti AWZ, Stahnout Mediální právo v informační společnosti iPad, Zdarma Mediální právo v informační společnosti DJVU, Stahnout Mediální právo v informační společnosti free, Zdarma Mediální právo v informační společnosti DVD, Precist Mediální právo v informační společnosti TXT, kniha Mediální právo v informační společnosti DJVU, Download Mediální právo v informační společnosti cd, ebook Mediální právo v informační společnosti e-book, ebook Mediální právo v informační společnosti DOCX, e-kniha Mediální právo v informační společnosti iPad, ebook Mediální právo v informační společnosti TXT, e-kniha Mediální právo v informační společnosti PDF, e-kniha Mediální právo v informační společnosti EPUB, Precist Mediální právo v informační společnosti IPAD


Stáhnout Mediální právo v informační společnosti eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Mediální právo v informační společnosti.pdf (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.epub (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.fb2 (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.docx (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.txt (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.ios (CZK-0.0Kč)

Mediální právo v informační společnosti.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply