Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Láska na první kliknutí kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Láska na první kliknutí

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Láska na první kliknutí zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Hana Vovsová


Kód: D0003746 EAN: 9788025485729 ISBN: 978-80-254-8572-9 Nakladatel: Vovsová Hana Vazba: brožovaná Počet stran: 150 Rozměry: 140,0×200,0x20,0mm Jazyk: Česky Kategorie: Sex a erotika

Sama bez partnera. To je situace, kterou zažívá mnoho lidí. Člověk, který se z jakýchkoliv důvodů ocitne sám (partner odejde, konečně si manželé “dovolí” se rozvést, děti už jsou velké, krize vztahu vrcholí rozchodem, partnera si ještě nenašel apod.), jsou najednou tváří tvář samotě. Co dál? Zůstat sám nebo to ještě zkusit. Ještě neházet flintu do žita, najít toho pravého a s ním prožít svůj život? Zní to lákavě, že? Ale jak na to? Jak a kde si protějšek najít. Kudy chodí osamělí toužící po vztahu a vřelé náruči?
Podobné otázky si před několika lety kladla také učitelka z malého města na Jižní Moravě Hana Vovsová, když se na prahu čtyřicítky po rozvodu ocitla sama a rozhodla se, svou situaci změnit. Žít bez muže se jí nelíbilo. Bohaté zkušenosti svého dlouhého, leč nakonec úspěšného hledání svého muže popsala v této knížce, aby je sdělila ostatním v podobné situaci. Autorka publikace svého muže našla přes internet. Zábavným způsobem popisuje jednotlivé kroky, které musela učinit při cestě za cílem – najít k sobě vhodného muže. Velmi inspirativní jsou autentické seznamovací příběhy, při jejichž psaní čerpala autorka nejen ze své zkušenosti, jsou zde i zážitky jiných mužů a žen. Knížka není určena jen ženám, může podat pomocnou ruku také mužům, kteří k sobě chtějí najít partnerku a nevědí jak na to. Přestože knížka popisuje hlavně seznamování prostřednictvím internetu – to proto, že autorka se nakonec rozhodla pro tento způsob, jsou zde popsány zákonitosti, které platí pro jakýkoliv způsob seznamování. Je tedy určitě zajímavá i pro ty, kdo po internetovém seznamování netouží. Velmi cenná je kniha v tom, že je opravdu ze života, že ji nenapsal žádný “odborník na seznamování”, ale vlastně sám život. Takové “rady ze života” bývají často ty nejcennější.

Kniha je určena široké veřejnosti, zejména však těm, kdo právě hledají životního partnera. Cílem knihy je ukázat čtenářům, jak jinak se ještě mohou podívat na otázky kolem seznamování.


TAGS:

Online Láska na první kliknutí E-kniha, kniha Láska na první kliknutí FB2, Download Láska na první kliknutí PDF, Stahnout Láska na první kliknutí MOBI, Online Láska na první kliknutí kniha, Zdarma Láska na první kliknutí iPhone, Online Láska na první kliknutí PDF, Zdarma Láska na první kliknutí DJVU, Zdarma Láska na první kliknutí TXT, Precist Láska na první kliknutí RTF, Online Láska na první kliknutí FB2, e-kniha Láska na první kliknutí TXT, Zdarma Láska na první kliknutí e-book, kniha Láska na první kliknutí MOBI, Stahnout Láska na první kliknutí iPad, Precist Láska na první kliknutí MOBI, Precist Láska na první kliknutí DOCX, Zdarma Láska na první kliknutí AWZ, Stahnout Láska na první kliknutí iPad, Zdarma Láska na první kliknutí DJVU, Stahnout Láska na první kliknutí free, Zdarma Láska na první kliknutí DVD, Precist Láska na první kliknutí TXT, kniha Láska na první kliknutí DJVU, Download Láska na první kliknutí cd, ebook Láska na první kliknutí e-book, ebook Láska na první kliknutí DOCX, e-kniha Láska na první kliknutí iPad, ebook Láska na první kliknutí TXT, e-kniha Láska na první kliknutí PDF, e-kniha Láska na první kliknutí EPUB, Precist Láska na první kliknutí IPAD


Stáhnout Láska na první kliknutí eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Láska na první kliknutí.pdf (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.epub (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.fb2 (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.docx (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.txt (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.ios (CZK-0.0Kč)

Láska na první kliknutí.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply