Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Kráter kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Kráter

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Kráter zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Douglas Preston


Kód: D0002701 EAN: 9788073818395 ISBN: 978-80-7381-839-5 Nakladatel: BB/art Vazba: Pevná s přebalem matná Počet stran: 376 Rok vydání: 2011 Rozměry: 160,0×205,0x40,0mm Váha: 586g Jazyk: Česky Kategorie: Detektivky a napětí

Z nejmrtvějšího koutu celé galaxie

Bývalý agent CIA Wyman Ford je vyslán na tajnou misi do Kambodže, kde má najít zdroj tajemných drahokamů, které podle všeho nepocházejí z naší planety.
Pobřeží státu Maine rozzáří meteor a dvě kamarádky si půjčí rybářský člun a vypraví se hledat kráter po jeho dopadu v naději, že nalezený meteorit výhodně prodají na eBayi.
Vědec v prestižním výzkumném ústavu objeví ve vesmíru nevysvětlitelný zdroj gama záření. Vzápětí je nalezen bez hlavy a disk s cennými daty mizí.
Snímky z orbitální sondy NASA odhalí podivný stroj ukrytý v hlubokém kráteru na Deimosu, jednom z měsíců planety Mars. Vypadá to, že se zničehonic probudil k životu.
Zbývá šedesát hodin a čas opravdu nečeká…


TAGS:

Online Kráter E-kniha, kniha Kráter FB2, Download Kráter PDF, Stahnout Kráter MOBI, Online Kráter kniha, Zdarma Kráter iPhone, Online Kráter PDF, Zdarma Kráter DJVU, Zdarma Kráter TXT, Precist Kráter RTF, Online Kráter FB2, e-kniha Kráter TXT, Zdarma Kráter e-book, kniha Kráter MOBI, Stahnout Kráter iPad, Precist Kráter MOBI, Precist Kráter DOCX, Zdarma Kráter AWZ, Stahnout Kráter iPad, Zdarma Kráter DJVU, Stahnout Kráter free, Zdarma Kráter DVD, Precist Kráter TXT, kniha Kráter DJVU, Download Kráter cd, ebook Kráter e-book, ebook Kráter DOCX, e-kniha Kráter iPad, ebook Kráter TXT, e-kniha Kráter PDF, e-kniha Kráter EPUB, Precist Kráter IPAD


Stáhnout Kráter eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Kráter.pdf (CZK-0.0Kč)

Kráter.epub (CZK-0.0Kč)

Kráter.fb2 (CZK-0.0Kč)

Kráter.docx (CZK-0.0Kč)

Kráter.txt (CZK-0.0Kč)

Kráter.ios (CZK-0.0Kč)

Kráter.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply