Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Když umírá bestie kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle


Přečtěte si knihu ve formátu PDF Když umírá bestie zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Roman Cílek


Kód: D0250994 EAN: 9788087624227 ISBN: 9788087624227 Nakladatel: AOS Publishing Vazba: vázaná Počet stran: 250 Jazyk: Česky Kategorie: Literatura faktu

Čím končí válka? A čím začíná mír? Dvě otázky, které jsou stěžejním motivem této nevšední knihy. Významný autor literatury faktu Roman Cílek, pro něhož je příznačné často až detektivní pátrání po neznámých či dlouho zastíraných skutečnostech, předkládá čtenářům v časovém oblouku od Vánoc 1944 do Vánoc 1945 strhující drama válečného finále i stejně nesnadného těsně poválečného období, na které nazírá bez zátěže černobílého vidění. Najdeme zde v chvějivém prostoru mezi prohrou a vítězstvím, radostí ze svobody i nedůstojnou mstou pohled na dění podstatné a rozhodující. Jsou zde však také příběhy zdánlivě titěrné, „jen“ obyčejně člověčí. Válka a její dozvuky se dotýkaly všeho a všech.

Značná část autorovy pozornosti se zaměřuje na zákulisní, tehdy přísně tajné dění, jímž se ti, kteří už skoro vše prohráli, snažili často až bizarními počiny, například vznikem záškodnických jednotek (Werwolf) této porážce zabránit nebo ji alespoň odsunout.

„Dějiny jsou součtem milionů neopakovatelných a tím i unikátních lidských osudů“, řekl před lety jeden moudrý člověk. A tato kniha je důkazem, jak výsostně pravdivá jsou tato slova.TAGS:

Online Když umírá bestie E-kniha, kniha Když umírá bestie FB2, Download Když umírá bestie PDF, Stahnout Když umírá bestie MOBI, Online Když umírá bestie kniha, Zdarma Když umírá bestie iPhone, Online Když umírá bestie PDF, Zdarma Když umírá bestie DJVU, Zdarma Když umírá bestie TXT, Precist Když umírá bestie RTF, Online Když umírá bestie FB2, e-kniha Když umírá bestie TXT, Zdarma Když umírá bestie e-book, kniha Když umírá bestie MOBI, Stahnout Když umírá bestie iPad, Precist Když umírá bestie MOBI, Precist Když umírá bestie DOCX, Zdarma Když umírá bestie AWZ, Stahnout Když umírá bestie iPad, Zdarma Když umírá bestie DJVU, Stahnout Když umírá bestie free, Zdarma Když umírá bestie DVD, Precist Když umírá bestie TXT, kniha Když umírá bestie DJVU, Download Když umírá bestie cd, ebook Když umírá bestie e-book, ebook Když umírá bestie DOCX, e-kniha Když umírá bestie iPad, ebook Když umírá bestie TXT, e-kniha Když umírá bestie PDF, e-kniha Když umírá bestie EPUB, Precist Když umírá bestie IPAD


Stáhnout Když umírá bestie eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Když umírá bestie.pdf (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.epub (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.fb2 (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.docx (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.txt (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.ios (CZK-0.0Kč)

Když umírá bestie.mobi (CZK-0.0Kč)