Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy - Konečně českej deník! :–)

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Oldřiška Ciprová


Kód: D0291799 EAN: 9788024757810 ISBN: 978-80-247-5781-0 Nakladatel: GRADA Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Počet stran: 112 Rok vydání: 2015 Rozměry: 140,0×200,0x12,0mm Váha: 226g Jazyk: Česky Kategorie: Školáci do 9 let
Tento super deník s akčními ilustracemi je úžasný v tom, že není jen jeden, ale jsou hned dva – holky Olivie a kluka Olivera, což jsou skoro devítiletá dvojčata. Jasně se ukazuje, že holka má prostě úplně jiný pohled na svět než kluk, už jaksi od přírody. I když je ségra „tupka“ a občas to její krákání není k vydržení, a i když je brácha „smradlavej pitomeček“, přece jen jsou chvíle, kdy oba musí táhnout za jeden provaz.

Ne každý si vede deník a ne každý je rád, když si ho vést musí. Oliver a Olivie dostali od paní psycholožky za úkol, aby si takový deník vedli a pravidelně si tam psali všechno, co je napadne. Vzhledem k tomu, že Olivie je vzorná školačka, vrhne se do úkolu s nadšením. Na rozdíl od bráchy Olivera „kterej je úplně tupej“. Oba od maminky dostanou sešit a oba si tam dobrovolně, nebo pod nátlakem, začínají psát různé příhody nejen ze školy. A že mají čerství třeťáci zážitků fůru, to se rozumí samo sebou.

Třeba když třídní Měchotka vyvádí a ječí jako na lesy nebo když se maminka rozhodne udělit sourozencům „otravné“ hodinové kázání. A co teprve „veleakční“ oslava narozenin!
TAGS:

Online Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) E-kniha, kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) FB2, Download Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) PDF, Stahnout Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) MOBI, Online Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) kniha, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) iPhone, Online Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) PDF, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DJVU, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) TXT, Precist Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) RTF, Online Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) FB2, e-kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) TXT, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) e-book, kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) MOBI, Stahnout Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) iPad, Precist Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) MOBI, Precist Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DOCX, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) AWZ, Stahnout Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) iPad, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DJVU, Stahnout Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) free, Zdarma Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DVD, Precist Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) TXT, kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DJVU, Download Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) cd, ebook Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) e-book, ebook Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) DOCX, e-kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) iPad, ebook Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) TXT, e-kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) PDF, e-kniha Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) EPUB, Precist Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) IPAD


Stáhnout Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–) eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).pdf (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).epub (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).fb2 (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).docx (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).txt (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).ios (CZK-0.0Kč)

Deník praštěný ségry a šílenýho bráchy – Konečně českej deník! :–).mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply