Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Co všechno vědí muži o ženách kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Co všechno vědí muži o ženách

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Co všechno vědí muži o ženách zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Alan Francis


Kód: D0003582 EAN: 9788023905199 ISBN: 80-239-0519-8 Nakladatel: Čintámani Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Počet stran: 128 Rozměry: 150,0×215,0x10,0mm Váha: 172g Jazyk: Česky Kategorie: Sebezdokonalování a tréning mozku

Co všechno vědí muži o ženách? Muži a ženy spolu žijí miliony let, ale co muži opravdu vědí o jemnějším pohlaví? Alan Francis už konkrétnější být nemohl a ani v budoucnu ho hned tak někdo nepředčí.

Autor nechtěl potěšit ani jednu, ani druhou stranu a předložil tvrdá a suchá fakta. Pro mnohé to může být bolestivé a kniha asi vyvolá mnoho emocí. Nicméně věříme, že tato průkopnická encyklopedie určitě odstraní mnoho předsudků. Muži nyní budou schopni citovat argumenty z kapitoly za kapitolou.

Na téma vztahů mužů a žen bylo popsáno mnoho papíru, ale toto původní vydání dr. Francise předčí všechna ostatní v tom, že silnější pohlaví dokáže přečíst tuto knihu a porozumět jí už v první přestávce hokejového zápasu.

Kniha je vtipným dárkem pro milovníky recese.


TAGS:

Online Co všechno vědí muži o ženách E-kniha, kniha Co všechno vědí muži o ženách FB2, Download Co všechno vědí muži o ženách PDF, Stahnout Co všechno vědí muži o ženách MOBI, Online Co všechno vědí muži o ženách kniha, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách iPhone, Online Co všechno vědí muži o ženách PDF, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách DJVU, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách TXT, Precist Co všechno vědí muži o ženách RTF, Online Co všechno vědí muži o ženách FB2, e-kniha Co všechno vědí muži o ženách TXT, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách e-book, kniha Co všechno vědí muži o ženách MOBI, Stahnout Co všechno vědí muži o ženách iPad, Precist Co všechno vědí muži o ženách MOBI, Precist Co všechno vědí muži o ženách DOCX, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách AWZ, Stahnout Co všechno vědí muži o ženách iPad, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách DJVU, Stahnout Co všechno vědí muži o ženách free, Zdarma Co všechno vědí muži o ženách DVD, Precist Co všechno vědí muži o ženách TXT, kniha Co všechno vědí muži o ženách DJVU, Download Co všechno vědí muži o ženách cd, ebook Co všechno vědí muži o ženách e-book, ebook Co všechno vědí muži o ženách DOCX, e-kniha Co všechno vědí muži o ženách iPad, ebook Co všechno vědí muži o ženách TXT, e-kniha Co všechno vědí muži o ženách PDF, e-kniha Co všechno vědí muži o ženách EPUB, Precist Co všechno vědí muži o ženách IPAD


Stáhnout Co všechno vědí muži o ženách eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Co všechno vědí muži o ženách.pdf (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.epub (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.fb2 (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.docx (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.txt (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.ios (CZK-0.0Kč)

Co všechno vědí muži o ženách.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply