Stáhnout |DOWNLOAD| Přečíst Catan – Poklady, draci a objevitelé kniha (e-kniha) Online PDF, ePub, Kindle

Catan - Poklady, draci a objevitelé

Přečtěte si knihu ve formátu PDF Catan – Poklady, draci a objevitelé zdarma (EPUB, KINDLE, EBOOK ONLINE)


Albi


Kód: D0352776 EAN: 8590228029119 Nakladatel: ALBI Rozměry: 230,0×320,0x55,0mm Jazyk: Česky Věk: 12+ Počet hráčů: 3-4 Kategorie: Rodinné hry
Strategická hra Catan – Osadníci z Katanu se rozrůstá o další rozšíření. Poklady, draci a objevitelé je soubor 6 nových scénářů. Nejedná se o samostatnou hru – rozšíření Poklady, draci a objevitelé je určeno pro hráče Osadníků z Katanu, kteří již vlastní rozšíření Námořníci a Města a rytíři a rádi si zahrají i obtížnější scénáře nebo si vymýšlí své vlastní.

Vydejte se na nová dobrodružství na Katan, kde potkáte nebezpečné pouštní draky, postavíte zavlažovací kanály či objevíte skryté poklady. Hra není samostatně hratelná. Je nutné vlastnit rozšíření Námořníci a Města a rytíři.

Hra obsahuje: 12 dílků krajiny, 6 dílků moře/poušť, 2 části rámu, 12 žetonů s čísly, 9 žetonů kanálu, 20 žetonů pokladů, 19 žetonů draků, 16 měst, 5 sáčků a pravidla.
TAGS:

Online Catan – Poklady, draci a objevitelé E-kniha, kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé FB2, Download Catan – Poklady, draci a objevitelé PDF, Stahnout Catan – Poklady, draci a objevitelé MOBI, Online Catan – Poklady, draci a objevitelé kniha, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé iPhone, Online Catan – Poklady, draci a objevitelé PDF, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé DJVU, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé TXT, Precist Catan – Poklady, draci a objevitelé RTF, Online Catan – Poklady, draci a objevitelé FB2, e-kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé TXT, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé e-book, kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé MOBI, Stahnout Catan – Poklady, draci a objevitelé iPad, Precist Catan – Poklady, draci a objevitelé MOBI, Precist Catan – Poklady, draci a objevitelé DOCX, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé AWZ, Stahnout Catan – Poklady, draci a objevitelé iPad, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé DJVU, Stahnout Catan – Poklady, draci a objevitelé free, Zdarma Catan – Poklady, draci a objevitelé DVD, Precist Catan – Poklady, draci a objevitelé TXT, kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé DJVU, Download Catan – Poklady, draci a objevitelé cd, ebook Catan – Poklady, draci a objevitelé e-book, ebook Catan – Poklady, draci a objevitelé DOCX, e-kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé iPad, ebook Catan – Poklady, draci a objevitelé TXT, e-kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé PDF, e-kniha Catan – Poklady, draci a objevitelé EPUB, Precist Catan – Poklady, draci a objevitelé IPAD


Stáhnout Catan – Poklady, draci a objevitelé eKniha zdarma pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Catan – Poklady, draci a objevitelé.pdf (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.epub (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.fb2 (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.docx (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.txt (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.ios (CZK-0.0Kč)

Catan – Poklady, draci a objevitelé.mobi (CZK-0.0Kč)

Leave a Reply